RED CARPET TV startuje w ofercie nc+

31 sierpnia w ofercie nc+ w pakiecie „start+” (ponad 2,1M abonentów) na pozycji 213 wystartował Red Carpet TV.

Red Carpet TV to stacja promująca polską i światową kulturę oraz przedstawiająca nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie. W ramówce stacji widzowie mogą zobaczyć relacje z festiwali filmowych, pokazów mody, poznają plotki na temat gwiazd zarówno polskiego jak i światowego show-biznesu. W autorskich programach Red Carpet TV – krytycy, kulturoznawcy i liderzy opinii, przedstawiają swoje opinie na temat wybranych wydarzeń kulturalnych. Dodatkowo ofertę programową stacji wzbogacają filmy fabularne z udziałem ikon światowego kina oraz produkcje dokumentalne poświęcone Gwiazdom Światowego kina.

Wśród pozycji programowych znajdują się zapowiedzi filmowe „W kinach i nie tylko” oraz „Kino Flesz” Karoliny Szymańskiej. Przegląd oferty teatralnej, zarówno krajowej, jak i propozycje z najbardziej liczących się scen światowych znajdą się w programach „Na afiszu” oraz „Za kulisami” Boni Barzyckiej. Drzwi do świat show-biznesu otwierają programy „Na czerwonym dywanie” Darii Pacańskiej, „Świat gwiazd” oraz codzienny zestaw informacji kulturalnych – „Red Carpet News” i „Red Carpet Week”.

Na antenie RED CARPET TV nie zabraknie również informacji na temat twórczości dedykowanej mediom społecznościowym, a także z zakresu tzw. „kultury wyższej” – muzyki klasycznej, opery i baletu.

facebook twitter linkedin