13 ukraińskich kanałów premium już w Polsce

IDEA VENTURES wspólnie z MEDIA GROUP UKARINE przygotowała specjalny pakiet premium kanałów ukraińskich. Rozmowy na temat udostępnienia tego pakietu prowadzone są z największymi platformami OTT oraz operatorami kablowymi.

Dominik Tzimas: „Wcześniej sprowadzilismy do Polski informacyjny kanał UKRAINA 24, który jest już dostępny w największych serwisach streamingowych, na platformach satelitarnych, u operatorów kablowych, a nawet na niektórych MUXach lokalnych. Zainteresowanie operatorów i platform ukraińską ofertą kontentowa jest olbrzymie stąd pomysł na paczkę kanałów premium.”

W ofercie dostępnych jest na razie 13 kanałów obejmujących szerokie spektrum tematów. Oferta na pewno będzie się powiększać.

Widzowie będą mogli obejrzeć najpopularniejsze Ukraińskie programy rozrywkowe (gotowanie, pokazy talentów), filmy dokumentalne, seriale i filmy fabularne. Oferta jest zróżnicowana dla różnych grup wiekowych, Dla młodszej widowni dostępne są kanały z bajkami. W pakiecie są też kanał sportowy oraz kanały o tematyce hobbistycznej.

Lista kanałów:

1 UKRAINE 1 Najpopularniejsze ukraińskie seriale: melodramaty, kryminały, medycyna
2 UKRAINE 2 Najpopularniejsze ukraińskie programy rozrywkowe (gotowanie, pokazy talentów) i filmy dokumentalne
3 NLO 2 Kanał skierowany do młodszych grup z. Tematyka: komedie (seriale, kabarety), podróże, hobby
4 STAR CINEMA Ukraińskie filmy i seriale skierowane do grupy docelowej 25+
5 STAR FAMILY Ukraińskie filmy i seriale dla szerokiej grupy 14+
6 X SPORT Dyscypliny: boks, MMW, kickboxing, hokej (liga UHL), sporty motorowe, sporty ekstremalne, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka
7 RYBALKA TV Wędkarstwo, zajęcia poza domem i gotowanie
8 DACHA TV Zrób to sam, dekoracja wnętrz
9 FILM UA DRAMA Dramaty – filmy ukraińskie i międzynarodowe
10 FILM UA LIFE Kanał rodzinny – filmy ukraińskie i międzynarodowe
11 KUS KUS Kanał kulinarny
12 NIKI KIDS Dla młodszych dzieci
13 NIKI JR Dla młodzieży

 

O MEDIA GROUP UKRAINE

MEDIA GROUP UKRAINE to jeden z największych holdingów medialnych na Ukrainie nadawca najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, właściciel platformy satelitarnej XTRA TV oraz serwisów internetowych. Jednoczesnej w zakresie dystrybucji reprezentuje innych nadawców ukraińskich na rynkach międzynarodowych.

 

O IDEA VENTURES

IDEA VENTURES, firma założona przez Dominika Tzimasa zajmuje się dystrybucją kanałów w Polsce i regionie CEE. Z MEDIA GROUP UKRAINE współpracuje od 2019 roku. W ofercie IDEA VENTURES poza kanałami ukraińskimi znajdują się kanały i VOD z GRUPY DORCEL, PLAYBOY TV oraz telewizja o zdrowiu STUDIOMED TV. Dominik Tzimas jest też udziałowcem w spółce IDEA4BROADCASTING nadawcy STUDIOMED TV.

 

inne media o nas:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ukrainskie-kanaly-sieci-kablowe-jak-odbierac

facebook twitter linkedin