Anna Pater dołącza do zespołu IDEA VENTURES

Anna Pater dołącza do zespołów IDEA VENTURES oraz IDEA4BROADCASTING, wzmacniając ich potencjał na rynku dystrybucji mediów i treści VOD

Anna Pater, jako Partnerships & Business Development Director przejmie część obowiązków Dominika Tzimasa, założyciela obu firm. W IDEA VENTURES będzie odpowiadać za rozwój biznesu, budowanie relacji z klientami na polskim i europejskim rynku oraz inicjowanie nowych obszarów rozwoju biznesowego. W IDEA4BROADCASTING, nadawcy telewizji STUDIOMED TV, zajmie się poszerzaniem dystrybucji tradycyjnej i cyfrowej.  Dotychczas rozwojem dystrybucji w obu firmach zajmował się Dominik Tzimas oraz Małgorzata Kałuska. Dołączenie Anny Pater do zespołu przyspieszy rozwój dystrybucji oraz pozwoli na zwiększenie skali działania.

Dominik Tzimas: „W ciągu ostatnich kilku lat nasz biznes znacząco się rozwinął. Dystrybuujemy 8 kanałów linearnych oraz olbrzymią bibliotekę VOD. Poza Polską, naszych klientów telewizyjnych reprezentujemy w Czechach, Grecji, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech i Cyprze. Nasza własna telewizja STUDIOMED TV zwiększyła swój udział w rynku o ponad 100% rok do roku. To jest ten moment, w którym potrzebujemy wsparcia, aby móc dalej się rozwijać. Jestem przekonany, że Ania, menadżerka z wieloletnim doświadczeniem na rynku mediowym, nie tylko nas wzmocni, ale dzięki niej zwiększymy także skalę naszej działalności.”

Anna Pater to menadżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku telewizyjnym. Jej profesjonalna ścieżka obejmuje pracę dla renomowanych firm, takich jak National Geographic, BBC, Polsat, Fox International Channels. Szczególnie godna uwagi jest jej rola jako osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie kanału Sundance Channel na rynek polski i środkowoeuropejski, podczas współpracy z amerykańską korporacją AMC Networks zapoczątkowanej w 2011 roku. Po późniejszym przejęciu grupy Zone Media przez AMC Networks, przez 8 lat pełniła funkcję szefowej sprzedaży kanałów AMCNI Networks w Polsce. Po rozstaniu z AMCNI na początku 2023 r. założyła własną firmę i współpracowała m.in. z Telewizją Polską w zakresie dystrybucji kanałów oraz produktów nielinearnych. Dodatkowo w ostatnim czasie, zaangażowała się w szerzenie profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie zagadnień związanych z treningiem mentalnym oraz rozwojem osobistym.

IDEA VENTURES zajmuje się dystrybucją kanałów telewizyjnych oraz treści VOD. W jej ofercie są m.in. kanały z grupy DORCEL, PLAYBOY TV, CURRENT TIME, polsko-ukraiński CTV-DLA CIEBIE oraz pakiet 10 płatnych kanałów ukraińskich. IDEA4BROADCASTING jest nadawcą STUDIOMED TV telewizji, której misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia.

facebook twitter linkedin