ADVENTURE HD

Archiwalne

W ofercie Adventure HD znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej, głównie na programy o charakterze przygodowym. Ważnym elementem kanału są też magazyny podróżnicze, jak na przykład Pamiętniki Ziemi, Eko Podróże czy Dzikie Ścieżki Afryki.

Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, dlatego w ramówce znajdują się między innymi magazyny łowieckie i wędkarskie. Stacja jest również blisko dzikiej przyrody i przygód pełnych adrenaliny.

Adventure HD stawia też na popularne formaty z gatunku docu-reality jak program Celnicy czy Patrol Drogówki, w którym kamery telewizyjne pokazują prawdziwą pracę i życie polskich policjantów. Dla miłośników historii oraz poszukiwania skarbów Adventure HD ma w swojej ofercie programy takie jak Zbieracze z dzikiego zachodu, Cari – królowa handlu czy Łowcy zaginionych skarbów.

Z kolei dla fanów adrenaliny mamy programy Focused oraz Odkrywcy – Przygody Stulecia, w których bohaterowie wspinają się na Mount Everest, skaczą z klifów czy nurkują na bezdechu.


Nadawca: MWE NETWORKS

Start w Polsce: 2014

Start na świecie: 2018

Zasięg w Polsce: >2M

Wybrane platformy w Polsce: Vectra, Multimedia, Inea, Toya

Zakres współpracy z Idea Ventures: Wyłączny przedstawiciel w Czechach i na Słowacji.

Okres współpracy z Idea Ventures: -


 

 Lista kanałów