Telewizja CTV-DLA CIEBIE podwaja ilość programów i seriali po polsku.

Od stycznia na kanale CTV-DLA CIEBIE programy i seriale po polsku będą dostępne od 8:00 do 24:00 codziennie. To dwukrotnie więcej niż dotychczas. Nadawca zgodnie z zapowiedzią zwiększył ilość kontentu po polsku. Od startu telewizji w październiku polskie pasma nadawane były w tygodniu rano i wieczorem w godzinach 9:00-13:00 oraz 20:00-24:00. W weekendy treści po polsku dostępne były od 10:00-18:00. W pozostałym czasie antenowym kontent był dostępny wyłącznie po ukraińsku.

Dominik Tzimas, przedstawiciel nadawcy w Polsce: „Nadawca dysponuje olbrzymią biblioteką ponad 1200h programów i seriali, której nie był stanie zlokalizować na język polski od razu w całości. W planach jest udostępnienie 100% treści w języku polskim, prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Niezależnie od treści po polsku, w każdej chwili widzowie mogą przełączyć się na oryginalny język ukraiński. Jednak ze względu na sprzedaż reklam naszą główną grupą docelową są Polacy.”

Telewizja dostępna jest w ofertach polskich operatorów i platform, m.in. Platforma CANAL+, ORANGE TV, CDA PREMIUM, TOYA, T-MOBILE, MEGOGO.

Wybrane nowości programowe:

„Paparazzi” (4 odc.). Sasha, utalentowana fotografka i reporterka kolorowego magazynu, marzy o poślubieniu redaktora naczelnego. Wcześniej jednak musi zarobić dużą sumę pieniędzy, aby pomóc młodszemu bratu, który nieumyślnie rozbił cudzy drogi samochód. Dlatego  wbrew swojemu sumieniu zmuszona jest do zrobienia plotkarskiego materiału o znanym piłkarzu.

„Po zimie”, (4 odc.). Fascynująca historia miłosnej pielęgniarki Olgi. Najpierw prawie zostaje potrącona przez samochód, potem zostaje wyrzucona z kliniki, w której pracuje od wielu lat, a potem dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Jedna z jej córek jest w ciąży, a druga zamiast studiować medycynę, zamierza zostać aktorką. Pośród tych wszystkich zmartwień Olga nie od razu zauważa, że w jej otoczeniu pojawiła się osoba, która może przywrócić wiosnę w jej życiu. A wydarzenie, które wydawało się początkiem wszystkich kłopotów, okaże się szczęśliwe i da jej nową miłość.


„Sobota” (16 odc.). Rodzina Kablukovów jest szczęśliwa – przyjechali ich krewni! Jeśli nie wyczułeś ironii, prawdopodobnie nie spotkałeś wcześniej nieproszonych gości. Trudno być grzecznym, kiedy Ty i Twój mąż nigdy nie jesteście sami! Czy małżeństwo Stepana i Ariny przetrwa próbę tej wizyty?

O telewizji:

CTV-DLA CIEBIE to emocjonująca telewizja dla kobiet. Najpopularniejsze ukraińskie seriale, filmy oraz programy rozrywkowe. Nadawca oferuje dwie ścieżki dźwiękowe. Domyślnie ustawiona jest wersja po polsku, obecnie nadawana 8:00-24:00. Ale widzowie mogą przełączyć się na wersję oryginalną po ukraińsku dostępną przez cała dobę. Ramówkę wypełniają filmy i seriale, m.in. o miłości, kryminalne i medyczne. Dodatkowo oferta stacji obejmuje programy rozrywkowe, reality shows i programy dokumentalne.

Dostawcami kontentu są trzej najwięksi ukraińscy nadawcy:  1+1 MEDIA, FILM UA GROUP, STARLIGHT MEDIA. Nadawcą telewizji jest UNITED BROADCASTING NETWORK OU firma zrejestrowania w Estonii działająca na prawach Unii Europejskiej. Kanał posiada międzynarodowa koncesję wydaną przez regulatora w Estonii. Wyłącznym przedstawicielem telewizji w Polsce jest firma IDEA VENTURES, a sprzedażą reklam zajmuje się TVN MEDIA.

facebook twitter linkedin